Kuruca pārstāvētā Bruklinas «Nets» ar 144 punktiem zaudē 2.pagarinājumā

Rodiona Kuruca pārstāvētā Bruklinas "Nets" pirmdien gara izbraukuma priekšpēdējā mačā ar 144:148 otrajā pagarinājumā zaudēja Portlendas "Trail Blazers", liecina Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) informācija.

Kurucs laukumā devās pamatsastāvā, spēlēja 19 minūtes (18:37) pirmajās trijās ceturtdaļās, guva piecus punktus un izcīnīja piecas atlēkušās bumbas pie sava groza, kā arī bloķēja vienu metienu. Rodions trāpīja vienu no trim trīspunktniekiem un vienu no četriem divpunktu metieniem.

Pamatlaika pēdējās minūtēs divciparu punktu pārsvaru nenoturējušajā Bruklinas komandā ar 39 punktiem izcēlās d'Andželo Rasels, bet "Trail Blazers" rezultativitātes līderis bija Jusufs Nurkičs ar 32 punktiem un 16 izcīnītām atlēkušajām bumbām. Nurkičs spēli nepabeidza otrajā pagarinājumā gūta kājas lūzuma dēļ.

"Nets" ar 38 uzvarām 75 spēlēs ieņem 7.vietu Austrumu konferencē, arvien turpinot cīņu par dalību izslēgšanas turnīrā. Septiņu izbraukuma spēļu sēriju "Nets" noslēgs ceturtdien pret Filadelfijas "76ers".