Kuruca «Nets» gūst trešo uzvaru pēc kārtas; Porziņģis rezultatīvs zaudējumā

Trešo uzvaru pēdējās trīs spēlēs otrdien guva Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) vienība Bruklinas "Nets", kas ar 108:96 pieveica pozīciju zemāk esošos Orlando "Magic". Ar rezultatīvu sniegumu otrdien izcēlās Kristaps Porziņģis, taču viņa pārstāvētā Dalasas "Mavericks" ar 134:131 piekāpās Portlendas "Trail Blazers", liecina līgas informācija.

(papildināts ar Porziņģa un Pasečņika spēļu rezultātiem)

Starta pieciniekā laukumā devās arī Kurucs, kurš 24 minūtēs un 44 sekundēs guva divus punktus, deviņas atlēkušās bumbas, pārtvēra vienu pretinieku bumbu un veica vienu bloku. Latvietis bija dalīti labākais komandā pēc zem groziem izcīnīto bumbu skaita.

Kurucs realizēja vienu no četriem metieniem no spēles. Viņš bija precīzs vienā no diviem divpunktu metieniem, bet abi tālmetieni bija nesekmīgi.

Šī abām komandām bija otrā savstarpējā spēlē Disneja Pasaules izklaides centra sporta kompleksā. Pirmajā mačā pēc sezonas pārtraukuma uzvaru svinēja "Magic", kas bija pārāki ar 128:108.

Bruklinas vienība NBA "burbulī" uzvarējusi piecas no septiņām spēlēm. Pēdējais regulārās sezonas mačs ceturtdien viņiem paredzēs pret Portlendas "Trail Blazers".

Izslēgšanas spēļu turnīra pirmajā kārtā "Nets" jau garantējusi sev cīņu pret pagājušā gada čempioniem Toronto "Raptors".

"Nets" šajā spēlē deva atpūtu vairākiem komandas līderiem. Ārpus pieteikuma palika Džerets Allens, Džo Harris un Kariss Leverts.

Tikmēr Porziņģis 35 ar pusi minūtēs (35:36) izcēlās ar 36 punktiem, sešām atlēkušajām bumbām un diviem blokiem. Viņš trāpīja septiņus no deviņiem tālmetieniem un piecus no astoņiem divpunktu metieniem. No soda līnijas viņš realizēja piecus no sešiem metieniem.

Tikmēr pretiniekiem Deimiens Lilards guva 61 punktu.

Citā mačā Anžeja Pasečņika Vašingtonas "Wizards" ar 113:126 piekāpās Austrumu konferences līdervienību Milvoki "Bucks". Latvietis spēlēja 20 minūtes (20:46), kurās guva desmit punktus, izcīnīja sešas atlēkušās bumbas, atdeva rezultatīvu piespēli un pārtvēra vienu bumbu.

Pasečņiks realizēja četrus no astoņiem divpunktu metieniem, bet viņa vienīgais trejacis mērķi nesasniedza. Viņš trāpīja divus no četriem soda metieniem.