Kuruca NBA kluba ģenerālmenedžerim jāmaksā sods par ieiešanu tiesnešu telpā

Rodiona Kuruca pārstāvētās Bruklinas "Nets" ģenerālmenedžerim Šonam Marksam jāmaksā 25 000 dolāru sods par ieiešanu tiesnešu telpā pēc komandas zaudētas spēles Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā, informēja aģentūra AP. 

NBA līgas operāciju prezidents Bairons Sprjuels svētdien paziņoja, ka Marksam jāmaksā sods un jāizlaiž viena spēle bez tiesībām saņemt algu. Sodu Markss izcietīs otrdien, kad "Nets" basketbolistiem Austrumu konferences ceturtdaļfināla piektajā spēlē pret Filadelfijas "76ers" būs nepieciešama uzvara, lai pagarinātu sēriju, kas ilgst līdz četrām uzvarām. Vadībā ar 3:1 ir Filadelfijas klubs.

Marksu sodīja par rīcību pēc sestdien notikušās emocijām un asumiem bagātās ceturtās spēles, kurā uzvarēja "76ers", bet Kurucs laukumā netika. 

Savu atbalstu Marksam pauda viens no "Nets" īpašniekiem Džozefs Cajs, uzsverot, ka NBA noteikumi ir jārespektē, bet spēlētājiem un faniem ir tiesības sagaidīt taisnīgu rīcību laukumā, nevis aplamus tiesnešu lēmumus.

Saistītie raksti
Basketbols
Sports
Jaunākie
Interesanti