Kuruca atkārtots rezultativitātes rekords neglābj «Nets»; Bertānam ilgs spēles laiks «Spurs» uzvarā

Latvijas basketbolists Rodions Kurucs pirmdien sameta 24 punktus Nacionālas basketbola asociācijas (NBA) mačā pret Bostonas "Celtics", atkārtojot savu rezultativitātes rekordu. Tomēr Kuruca veiksmīgais sniegums neglāba "Nets" no zaudējuma ar 95:116, liecina NBA informācija. Tikmēr citā mačā ar 119:107 panākumu guva Dāvja Bertāna Sanantonio "Spurs", kas prata pieveikt Detroitas "Pistons".

Kurucs laukumā pabija 28 minūtes, kuru laikā bija precīzs piecos no astoņiem trejačiem, trīs no septiņiem metieniem no tuvākas distances, kā arī visos trīs soda metienos. Latvieša kontā arī pa vienai atlēkušai bumbai un rezultatīvai piespēlei.

Pirmo reizi 24 punktus Kurucs sameta 21.decembrī pret Indiānas "Pacers". Arī toreiz latvieša sniegums neglāba "Nets" no zaudējuma.

Tikmēr citā mačā Bertāns laukumā pabija 25 minūtes. Rūjienietis izpildīja četrus trīs punktu metienus, tomēr cauri tīkliņam izkrita tikai viens no tiem. Tikmēr viņa vienīgais metiens no tuvākas distances bija precīzs. Bertāna rēķinā arī piecas atlēkušās bumbas.

Pēc 42 spēlēm "Nets" ar 20 uzvarām ieņem astoto vietu NBA Austrumu konferencē, kas dotajā brīdī ļauj atrasties izslēgšanas spēļu zonā. Tikmēr Bertāna "Spurs" ar 24 uzvarām 41 spēlē ir sestā Rietumu konferencē.

Gan "Spurs", gan "Nets" nākamās spēles paredzētas trešdien.