Kuksiks basketbola Eirolīgā debitē ar pieciem punktiem un zaudējumu

Latvijas basketbolists Rihards Kuksiks ceturtdien guva piecus punktus, taču viņa pārstāvētā un izlases galvenā trenera Ainara Bagatska trenētā "Ņižņij Novgorod" cieta neveiksmi Eiropas basketbola līgu savienības (ULEB) Eirolīgas spēlē, informē organizatori. Krievijas klubs savā laukumā ar 76:85 zaudēja Itālijas klubam Milānas "EA7 Emporio Armani".

Kuksiks, kuram šī bija pirmā spēle Eirolīgā, nospēlēja 18 minūtes un 27 sekundes, trāpīja vienīgo divpunktu metienu un vienu no trim tālmetieniem, izcīnīja divas atlēkušās bumbas zem sava groza un pārķēra vienu bumbu.

Mājiniekiem rezultatīvākais ar 21 punktu bija Teilors Ročestijs, bet Milānas vienībā teicamu spēli aizvadīja Samardo Semjuels, kurš sameta 36 punktus.

"Ņižņij Novgorod" cieta sesto zaudējumu astoņos mačos un pamatīgi samazināja savas izredzes tikt izslēgšanas spēlēs, kurās iekļūs grupas četras labākās komandas. Bagatska trenētā komanda ieņem 6. vietu grupā. Milānas komandai šī bija otrā uzvaras astoņās spēlēs.

Zaudējumu cieta arī Jāņa Blūma pārstāvētais Grieķijas klubs "Panathinaikos", kas viesos ar 70:73 piekāpās Telavivas "Maccabi". Blūms nospēlētajās astoņās minūtēs punktus neguva, savāca vienu atlēkušo bumbu un netrāpīja divus trīspunktu metienus. "Panathinaikos" E grupā ir 3.vietā ar piecām uzvarām astoņās spēlēs.

Dāvja Bertāna pārstāvētais Spānijas klubs "Laboral Kutxa" piektdien spēlēs Stambulā pret "Efes Pilsen".

Turnīra otrajā posmā 16 klubi ir sadalīti divās grupās, kur pēc divu apļu izspēles pa četrām komandām iekļūs ceturtdaļfinālos.