Kluba vadība Ņujorkas «Knicks» faniem: Porziņģis mums izvirzīja ultimātu

Ņujorkas "Knicks" prezidents Stīvs Milss, trešdien tiekoties ar Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba faniem, apgalvoja, ka vadībai nebija iespēju paturēt komandā Kristapu Porziņģi, jo latvietis ultimatīvi pieprasījis aizmainīšanu uz citu komandu, vēstīja NBC.

Porziņģis pieprasīja aizmainīšanu septiņu dienu laikā, bet viņa prasību neizpildīšanas gadījumā solīja doties atpakaļ uz Eiropu, teica Milss. 

"Kad viņš [Porziņģis] ienāca manā birojā, kur bija arī ["Knicks" ģenerālmenedžeris Perijs] Skots, viņš [Porziņģis] teica: "Es negribu būt šeit, nepagarināšu līgumu ar "Knicks" un došu jums septiņas dienas, lai mēģinātu mani aizmainīt, vai arī es braukšu atpakaļ uz Eiropu"," stāstīja Milss. 

Jau iepriekš tika vēstīts, ka "Knicks" un Porziņģa šķiršanās nebija rozēm kaisīta, tomēr kluba vadība tikai tagad oficiāli pauda savu skatījumu par Latvijas basketbolista aizmainīšanas niansēm. Tā arī ir iespēja attaisnot savu rīcību, kas "Knicks" fanu vidē izpelnījās neviennozīmīgu novērtējumu, jo vēl nesen iepriekš kluba vadība runāja par Porziņģi kā Ņujorkas kluba nākotnes balstu. 

Eiropā Porziņģis nebūtu varējis spēlēt, kamēr viņam ir spēkā esošs līgums ar NBA klubu. Porziņģi aizmainīja uz Dalasas "Mavericks", bet Latvijas basketbolists vēl nav spēlējis kopš pērn februārī gūtās kājas traumas.

Savukārt Dalasas "Mavericks" ir apmierināta ar Porziņģa skaidrojumu par incidentu, kurā viņš bija iesaistīts pirms nepilnām divām nedēļām Liepājā, atsaucoties uz portālu dallasnews.com, vēstīja aģentūra LETA. Aizpagājušās svētdienas vakarā internetu pāršalca video, kurā redzams, kā pie bāra "Cukurfabrik" Liepājā Porziņģim pārsista uzacs un saplēsts krekls.

Basketbols
Sports
Jaunākie
Interesanti