«Jūrmalas» basketbolistu Jeromanovu atzīst par LBL labāko spēlētāju novembrī

Par "OlyBet" Latvijas Basketbola līgas (LBL) novembra labāko spēlētāju trešdien nosaukts "Jūrmalas" vienības saspēles vadītājs Edgars Jeromanovs, kurš turklāt šosezon ir arī kluba prezidents.

Jeromanovs palīdzēja jūrmalniekiem uzvarēt visās četrās spēlēs LBL ietvaros, vidēji katrā laukumā pavadot nepilnas 26 minūtes, gūstot 12 punktus, izdarot 5,5 rezultatīvas piespēles, izcīnot 3,5 atlēkušās bumbas un nopelnot vidējo lietderības koeficientu 15,5.

Kā ziņots, "Jūrmalas" komanda savu dalību LBL čempionātā apstiprināja vien dažas dienas pirms sezonas sākuma, vadītāja funkcijas pārņemot Jeromanovam, bet jaunajā statusā vienība darbojas ļoti veiksmīgi, ar astoņiem panākumiem 11 dueļos atrodoties kopvērtējuma trešajā pozīcijā.

"Kad esmu laukumā treniņos un spēlēs, nekādi nepozicionēju sevi kā spēlējošo kluba prezidentu. Manuprāt, veiksmīgi izdodas nodalīt darbošanos abos statusos. Zālē esmu basketbolists. Kad izeju pa durvīm, tad gan galvā uzreiz ir klāt citas domas," stāsta spēlētājs, atzīstot, ka prezidenta amats ietekmē, bet spēlēm netraucē. "Ja domā tikai par spēli, tikai par basketbolu, vari sadomāties pārāk daudz. Savā ziņā pat labi, ka galva laiku pa laikam pārslēdzas uz citām tēmām."

Tāpat "Jūrmalai" šosezon problēmas radījis fakts, ka Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) aizliedzis Jūrmalas sporta halles ekspluatāciju, līdz ar to komanda pašlaik Baltijas Basketbola līgas (BBL) mājas mačus aizvada Lapmežciemā, bet LBL ietvaros pretiniekus uzņem sporta namā "Daugava", Rīgā.

"Savā zālē veidojās tradīcijas, patīkama gaisotne, uzticīgo līdzjutēju kopiena. Paldies visiem jūrmalniekiem, kuri tagad brauc uz mūsu spēlēm "Daugavas" sporta namā, bet Jūrmalā skatītāju noteikti būtu vairāk," stāsta Jeromanovs. "Ceru, ka decembra beigās sestdienu vakaros, kad spēlēsim ar "VEF Rīga" un "Ogri", tribīnes būs pilnākas. Un sezonas turpinājumā atgriezīsimies savās īstajās mājās."

LBL mēneša spēlētāji tiek noteikti klubu treneru balsojumā. Iepriekš par oktobra labāko spēlētāju tika nosaukts "Ventspils" basketbolists Aigars Šķēle.

Saistītie raksti
0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Basketbols
Sports
Jaunākie
Populārākie
Interesanti