«Jūrmala» atspēlē 18 punktu deficītu, bet piekāpjas «VEF Rīgai»; uzvara arī BK «Ogre»

Latvijas basketbola līgas (LBL) komanda „VEF Rīga” trešdien Jūrmalā ar 75:71 papildlaikā apspēlēja vietējo „Jūrmalas” vienību, liecina organizatoru informācija. Tikmēr BK „Ogre” viesos ar 99:76 pārspēja „Betsafe/Liepāja”.

„VEF Rīgas” komandas rindās rezultatīvākais ar 11 punktiem bija Iļja Gromovs, kura kontā arī sešas bumbas zem groziem un divi bloķēti metieni. Savukārt mājinieku labā 24 punktu sameta Haralds Kārlis.

„VEF Rīga” jau pirmajā puslaikā guva pārliecinošu 16 punktu pārsvaru (37:21). Otrā puslaika sākumā Jūrmalas vienība rezultāta starpību samazināja. Lai gan pat ceturtās ceturtdaļas pirmajās minūtēs Rīgas komandai bija 14 punktu pārsvars, „Jūrmala” to spēja sadeldēt līdz minimumam. Vien astoņas sekundes pirms pamatlaika beigām „Jūrmala” rezultātu izlīdzināja, panākot papildlaiku.

Papildlaikā veiksmīgāki bija Rīgas pārstāvji, kas izcīnīja pirmo šīs sezonas uzvaru izbraukumā. Kopsummā „VEF Rīgai” šī bija otrā uzvara trīs spēlēs.

Tikmēr BK „Ogres” rindās ar 21 punktu izcēlās Guntis Sīpoliņš, kuram arī piecas bumbas zem groziem. Mājiniekiem 22 punktus sameta Roberts Krastiņš, kuram arī piecas atlēkušās un divas pārtvertās bumbas.

Pirmajā puslaikā viesi iekrāja vien sešu punktu pārsvaru (43:37), bet jau otrajā puslaikā viņi atstatumu krietni palielināja, droši gūstot piekto panākumu LBL.

LBL turnīra tabulas līderpozīcijās atrodas BK „Ventspils” un BK „Ogre”, kas abas šosezon izcīnījušas tikai uzvaras.