Jānis Strēlnieks: Vācijas kausu pleca traumas dēļ nevarēju pacelt

Latviešu basketbolista Jāņa Strēlnieka pārstāvētā komandas Bambergas “Brose” Vācijas kausa finālā izcīnīja uzvaru pār Minhenes “Bayern”. Pats Jānis šajā spēlē guva pleca traumu, kā dēļ vismaz četras nedēļas jāizlaiž spēles.

Pleca savainojuma dēļ Strēlnieks šobrīd nevar palīdzē savai komandai, tādēļ treneri viņam ļāvuši uz dažām dienām apciemot Latviju.

“Nu jau būs pagājušas trīs nedēļas. Iepriekš teica, ka aptuveni četras nepieciešamas, lai viss sadzītu,” “Sporta Studijai” atklāj Strēlnieks, norādot, ka ieguvis daļēju saites plīsumu. Operācija nav bijusi nepieciešama, esot tikai jāgaida, kamēr sadzīs.

Jānis sarunā ar “Sporta Studiju” atzīst – šajā sezonā klubam ir tik daudz spēļu, cik iepriekš nav bijis. “Ķermenis varbūt nedaudz bija saguris. Jo epizode, kurā es guvu traumu, bija ļoti ikdienišķa,” stāsta Strēlnieks. Proti, viņš neveiksmīgi skrējis cauri blokam.

Pēc gūtās traumas spēlē viņš pat nav varējis pacelt izcīnīto Vācijas kausu. Runājot par tā iegūšanu, basketbolists atzīst – prieks ir, bet noteikti ne tik liels, kā būtu, ja trofeju izcīnītu sezonas beigās, nevis tās laikā, kad vēl spēles priekšā.

Nereti iznākot, ka Eiropas līgā Brambergas klubam ir divas spēles nedēļā. Viena spēle Vācijas līgā – slodze iznāk ļoti lieli. Blīvā kalendāra dēļ sanākot krietni mazāk laika sagatavoties spēlēm, tāpēc basketbols kļuvis haotiskāks un laukumā vairāk iespēju improvizēt.

“Latviešiem vienmēr patīk improvizēt, spēlēt ne pēc noteikumiem. Bet tā ir vieglāk, jo citreiz, kad informācijas ir par daudz, tas viens spēlētājs apgūst ātrāk, cits nedaudz lēnāk, tad vispār sanāk nekas,” teic Strēlnieks.

Eirolīgā Strēlnieka pārstāvētais klubs šobrīd ir 12. vietā un pastāv vairs tikai teorētiskas izredzes iekļūt izslēgšanas turnīrā. Latviešu basketbolists atzīst, ka bijis klusais mērķis iekļūt izslēgšanas turnīrā, tomēr izšķirošajās spēlēs tika pieļauts zaudējums.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Basketbols
Sports
Jaunākie
Interesanti