Izlases basketbolists Timma: Likās, viss būs vienkārši

Latvijas basketbola izlase Eiropas čempionāta spēli pret Lielbritāniju sāka nosacītu favorītu lomā, bet neveiksmīgi aizvadītajā pēdējā ceturtdaļā pārliecinājās, ka nedrīkst nenovērtēt pretinieku, Latvijas Radio teica uzbrucējs Jānis Timma. Uzvaru Latvijas valstsvienība gan nosargāja, paveicot spēlē galveno uzdevumu.

Pretinieki parādīja raksturu un cīnījās līdz galam, pierādot, ka visas komandas turnīrā ir uz kaut ko spējīgas, jo ne jau tāpat vien nonākušas Eiropas čempionāta finālturnīrā, sacīja Timma.

Jānis Timma par spēli pret Lielbritāniju
00:00 / 00:17
Lejuplādēt

"Beigas sanāca tādas, kādas sanāca, bet galvenais, ka uzvara ir dabūta," teica Timma. Viņš piebilda, ka komanda jau gatavojas nākamajai spēlei.

Latvijas izlases galvenais treneris Ainars Bagatskis komandai teicis, ka jāciena pašu paveiktais darbs, un tas jāparāda ar attieksmi gan uzbrukumā, gan aizsardzībā.

Jau vēstīts, ka Latvijas izlasei trešajā ceturtdaļā bija 29 punktu pārsvars, bet uzvaru 97:92 komanda nosargāja itin spraigā galotnē. Otrais panākums trijās spēlēs latviešiem pavēra ceļu uz astotdaļfinālu, taču grupā komandu gaida vēl divas nopietnas spēles pret Krieviju otrdien un Turciju ceturtdien.