Gražuļa pārstāvētā «Parma» izcīna pirmo uzvaru VTB vienotajā līgā

Latviešu basketbolista Andreja Gražuļa pārstāvētā „Parma” pirmdien VTB vienotās līgas ietvaros Igaunijā tika pie pirmās uzvaras, ar 76:74 pārspējot „Kalev/Cramo”, liecina organizatoru informācija.

Gražulis laukumā pabija 21 minūti un 38 sekundes, precīzi metot abus trīspunktu metienus un trīs no pieciem divpunktu metieniem, kopā sakrājot 12 punktus. Latvietis arī atzīmējās ar septiņām bumbām zem groziem, divām rezultatīvām piespēlēm un vienu sekmīgu bloku.

Rezultatīvākais uzvarētājiem ar 14 punktiem bija Frenks Gaines, kura kontā arī četras atlēkušās bumbas.

Vēl ceturtās ceturtdaļas sākumā ar trīs punktu pārsvaru vadībā atradās mājinieki, tomēr „Parma” vienība labāk aizvadīja pēdējās 10 minūtes, tiekot pie pirmā panākuma šosezon.

Kopvērtējuma tabulā „Parma” ar vienu uzvaru ieņem 10. vietu, kamēr „VEF Rīga” bez panākumiem ierindojas pēdējā 13. vietā.

Nikolaja Mazura trenētajai „Parmai” nākamā spēle VTB vienotajā līgā paredzēta svētdien Minskā pret „Tsmoki-Minsk”.