Francijas basketbolisti pievienojas Eiropas čempionāta pusfinālistiem

Francijas izlase trešdien Berlīnē Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālā ar 93:85 pagarinājumā uzvarēja Itālijas basketbolistus un nodrošināja vietu finālturnīra četru labāko komandu vidū, liecina rīkotāju informācija.

Pamatlaika pēdējā minūtē Francijas izlase likvidēja četru punktu deficītu un panāca izlīdzinājumu 77:77, bet pagarinājumā guva 16 punktus, nodrošinot uzvaru mačā.

Uzvarētājiem Tomā Ertels iekrāja 20 punktus un veica astoņas rezultatīvas piespēles, savukārt Rūdijs Gobērs pievienoja 19 punktus un izcīnīja 14 atlēkušās bumbas. Itālijas izlasē pa 21 punktam bija Simones Fontekio un Marko Spisu rēķinā.

Pusfinālā franču pretinieki būs Slovēnijas un Polijas izlašu spēles uzvarētāji, kas kļūs zināmi trešdien vēlu vakarā.

Jau vēstīts, ka otrdien pusfinālā iekļuva Spānijas un Vācijas izlases, kas tiksies savstarpējā spēlē.

Eiropas čempionātā 24 valstsvienības grupu kārtas spēles aizvadīja Čehijā, Gruzijā, Itālijā un Vācijā. Visas izslēgšanas turnīra spēles notiek Berlīnē, kur kontinenta čempioni kļūs zināmi svētdien, 18. septembrī.