Dāvja Bertāna trīspunktnieki veicina «Laboral Kutxa» basketbolistu uzvaru Stambulā

Dāvja Bertāna pārstāvētais Spānijas klubs "Laboral Kutxa" piektdien Stambulā ar 87:84 uzvarēja vietējo "Efes Pilsen" basketbola Eirolīgas spēlē, liecina rīkotāju informācija. Bertāns uzvarētāju rindās izcēlās ar četriem trāpītiem trīspunktu metieniem.

Bertāns iekrāja 14 punktus, laukumā pavadītajās 16 minūtēs (15:52) precīzi trāpot četrus no sešiem tālmetieniem, kā arī abus soda metienus. Viņa rēķinā bija arī piecas izcīnītas atlēkušās bumbas.

Uzvarētājiem 22 punktus nodrošināja Fernando Sanemeterio, savukārt Turcijas komandā rezultatīvākais ar 18 punktiem bija Dario Saričs.

Jau vēstīts, ka ceturtdien zaudējumus cieta gan Riharda Kuksika pārstāvētais un Ainara Bagatska trenētais "Ņižņij Novgorod", kas ar 76:85 Krievijā piekāpās Itālijas klubam Milānas "Emporio Armani", gan Jāņa Blūma pārstāvētais Grieķijas klubs "Panathinaikos", kas viesos ar 70:73 atzina Telavivas "Maccabi" pārākumu.

Turnīra otrajā posmā 16 klubi ir sadalīti divās grupās, kur pēc divu apļu izspēles pa četrām komandām iekļūs ceturtdaļfinālos. "Panathinaikos" E grupā ieņem 4.vietu ar piecām uzvarām astoņās spēlēs, savukārt F grupā "Laboral Kutxa" ir 5.vietā ar četrām uzvarām un zaudējumiem, kas Spānijas klubam ļauj par vienu pozīciju apsteigt "Ņižņij Novgorod" basketbolistus, kuru rēķinā ir divas uzvaras.