Dāvja Bertāna pārstāvētā «Spurs» zaudē otrajā spēlē NBA izslēgšanas turnīrā

Dāvis Bertāns otrdien guva trīs punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Rietumu konferences ceturtdaļfināla otrajā spēlē, kurā viņa pārstāvētā Sanantonio "Spurs" ar 105:114 viesos piekāpās Denveras "Nuggets" , liecina NBA informācija. Sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts kļuva neizšķirts 1:1.

Laukumā Dāvis devās uz maiņu, spēlēja 16 minūtes (15:52) izcīnīja piecas atlēkušās bumbas pie sava groza un veica vienu rezultatīvu piespēli. Dāvis trāpīja vienu no četriem trīspunktu metieniem.

"Spurs" 31 punktu nodrošināja Demars Derozans, savukārt "Nuggets" ar 24 punktiem rezultatīvākais bija Džamals Marejs.

Sanantonio komanda vēl trešās ceturtdaļas vidū bija vadībā ar 19 punktiem (78:59), taču pārsvaru noturēt nespēja. "Nuggets" pēdējā ceturkšņa vidū pārņēma vadību un galotnē pārliecinoši noturēja pārsvaru.

Nākamās divas spēles sērijā risināsies ceturtdien un sestdien Sanantonio.