Dāvja Bertāna «Laboral Kutxa» uzveic Bagatska vadīto klubu Eirolīgas spēlē

Basketbolista Dāvja Bertāna pārstāvētais Spānijas klubs "Laboral Kutxa" piektdien mājās Vitorijā ar 81:74 Eirolīgas otrās grupu kārtas spēlē pārspēja Krievijas vienību "Ņižņij Novgorod", kur galvenais treneris ir Ainars Bagatskis, liecina organizatoru informācija.

Bertāns F grupas spēlē guva deviņus punktus un izcīnīja četras atlēkušās bumbas, taču viņa metienu precizitāte bija pieticīga. Bertāns laukumā pavadītajās 24 minūtēs (24:01) trāpīja divus no 10 trīspunktniekiem, vienu no trim divpunktu metieniem un vienu no diviem soda metieniem.

Uzvarētājiem 14 punktus nodrošināja Maiks Džeimss, savukārt viesiem ar 24 punktu guvumu izcēlās Teilors Ročestijs.

Astoņu komandu grupā "Ņižņij Novgorod" un "Laboral Kutxa" ir pa uzvarai un diviem zaudējumiem, kas šiem klubiem ļauj ieņemt attiecīgi 5. un 6.vietu.

Savukārt Jāņa Blūma pārstāvētais Grieķijas klubs "Panathinaikos" E grupas spēlē piektdien Atēnās ar 77:58 pieveica Kauņas "Žalgiris" basketbolistus. Blūms spēlēja 13 minūtes (13:18) un punktus neguva, izpildot vienu neprecīzu trīspunktu metienu.

Ar divām uzvarām trijās spēlēs "Panathinaikos" E grupā ir 2.vietā aiz līderes Madrides "Real", kas cīnās bez zaudējumiem.

Otrajā turnīra posmā 16 klubi ir sadalīti divās grupās, kur pēc divu apļu izspēles pa četrām komandām iekļūs ceturtdaļfinālos.