Dāvja Bertāna 21 punkts nepalīdz «Laboral Kutxa» Ņižņijnovgorodā pret Bagatski un Kuksiku

Dāvis Bertāns ar 21 punkta guvumu ceturtdien bija rezultatīvākais "Laboral Kutxa" sastāvā, tomēr Spānijas klubs ar 85:89 Krievijā zaudēja Ainara Bagatska trenētajai un Riharda Kuksika pārstāvētajai "Ņižņij Novgorod" Eirolīgas otrās grupu kārtas spēlē, liecina organizatoru informācija.

Bertāns 33 minūtēs (33:29) trāpīja divus no četriem divpunktu metieniem, četrus no 10 trīspunktniekiem un visus piecus soda metienus. Kuksiks uzvarētāju sastāvā spēlēja 14 minūtes (14:04) un izpildīja vienu neprecīzu divpunktu metienu. Uzvarētājiem rezultatīvākais ar 22 punktiem bija Trejs Tompkinss.

"Ņižņij Novgorod" F grupā izcīnīja 10 spēlēs trešo uzvaru un turnīra tabulā ieņem 6.vietu, saglabājot izredzes vēl pacīnīties par vietu ceturtdaļfinālā. "Laboral Kutxa" rēķinā ir par vienu uzvaru vairāk.

Savukārt Jāņa Blūma pārstāvētā Atēnu "Panathinaikos" piektdien Kauņā tiksies ar "Žalgiris" basketbolistiem E grupas spēlē. "Panathinaikos" rēķinā ir piecas uzvaras deviņās spēlēs.

Turnīra otrajā posmā 16 klubi ir sadalīti divās grupās, kur pēc divu apļu izspēles pa četrām komandām iekļūs ceturtdaļfinālos.