Dāvis Bertāns samet desmit punktus «Spurs» uzvarā; Dairim zaudējums

Latviešu basketbolists Dāvis Bertāns piektdien atzīmējās ar desmit punktiem, palīdzot Sanantonio „Spurs” ar 129:112 pārspēt Vašingtonas „Wizards”, liecina Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) informācija. Tikmēr Dāvja brāļa Daira Ņūorleānas „Pelicans” pagarinājumā ar 126:133 zaudēja Fīniksas „Suns”.

Dāvis Bertāns laukumā pabija 19 minūtes. Viņš bija precīzs abos divpunktu metienos, vienā no četriem trīs punktu metieniem un visos trīs raidījumos no soda līnijas. Rūjienietis guva arī trīs atlēkušās bumbas, trīs reizes rezultatīvi asistēja partneriem. Tāpat viņa kontā viena kļūda un viens pārkāpums. Kamēr Bertāns bija laukumā, komanda guva par 15 punktiem vairāk nekā pretinieki.

„Spurs” komandā rezultatīvākais bija Lamarkuss Oldridžs, kas sameta 24 punktus. Tikmēr pretiniekiem par punktu vairāk trāpīja Bredlijs Bīls.

Šosezon līdz šim „Spurs” izcīnījusi panākumus 46 no 80 spēlēm. Tas dod astoto pozīciju NBA austrumu konferencē. Dāvja Bertāna pārstāvētā komanda jau garantējusi vietu izslēgšanas turnīrā.

Nākamā spēlē „Spurs” svētdien paredzēta viesos pret Klīvlendas „Cavaliers”.

Tikmēr citā mačā Dairis Bertāns spēlēja 14 minūtes, kurās realizēja vienu no trim trejačiem. Viņa vienīgais metiens no tuvākas distances grozā nekrita. Bertāns izcēlās arī ar vienu atlēkušo bumbu un divām rezultatīvām piespēlēm.

„Pelicans” ar 32 uzvarām 80 spēlēs NBA rietumos ir 13. vietā, uz izslēgšanas spēlēm nepretendējot.

Nākamais mačs Daira komandai plānots svētdien izbraukumā pret Sakramento „Kings”.