Dāvis Bertāns iekrāj 13 punktus «Spurs» zaudējumā «Warriors» basketbolistiem

Dāvja Bertāna pārstāvētā Sanantonio "Spurs" ceturtdien viesos ar 107:110 zaudēja Goldensteitas "Warriors" Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) čempionāta spēlē, liecina NBA informācija. Pamatsastāvā spēli sākušā Dāvja rēķinā bija 13 punkti un deviņi izmesti tālmetieni.

Bertāns trāpīja trīs trīspunktu metienus, divus no pieciem divpunktu raidījumiem un bija trešais rezultatīvākais zaudētāju sastāvā. Dāvis spēlēja 28 minūtes, kurās izcīnīja divas atlēkušās bumbas un veica trīs rezultatīvas piespēles. Spilgtāk Bertāns aizvadīja pirmo puslaiku, ko "Spurs" noslēdza ar četru punktu pārsvaru (50:46).

"Spurs" rezultatīvākais ar 30 punktiem bija Lamarkuss Oldridžs, kurš izcīnīja arī 17 atlēkušās bumbas, savukārt Dreimonds Grīns guva 11 punktus, savāca 12 atlēkušās bumbas un veica 10 rezultatīvas piespēles. Uzvarētājiem Kevins Durants nodrošināja 37 punktus un 11 izcīnītas atlēkušās bumbas. Spēles sākumā potīti savainoja "Warriors" līderis Stefans Karijs un laukumā vairs neatgriezās.

Desmit sekundes pirms mača beigām, kad "Warriors" bija vadībā ar 109:105, Bertāns netrāpīja trīspunktu metienu, un vēl pēc septiņām sekundēm viņu nomainīja.

Regulāro sezonu "Spurs" basketbolisti turpinās sestdien viesos pret Oklahomasitijas "Thunder". Sanantonio klubs ar 64 spēlēs gūtām 37 uzvarām ieņem 5.vietu Rietumu konferencē.