Dāvis Bertāns ar 15 punktiem stiprina «Laboral Kutxa» uzvaru basketbola Eirolīgas spēlē

Dāvis Bertāns piektdien guva 15 punktus Eirolīgas otrās grupu kārtas spēlē, kur Latvijas basketbolista pārstāvētais Spānijas klubs "Laboral Kutxa" ar 74:73 mājās noturēja uzvaru pār Pireju "Olympiakos" no Grieķijas un turpina cīņu par iekļūšanu ceturtdaļfinālā, liecina rīkotāju informācija.

Bertāns nepilnās 30 minūtēs (29:35) trāpīja divus no četriem divpunktu metieniem, trīs no deviņiem trīspunktniekiem un abus soda metienus. Uzvarētājiem rezultatīvākais ar 17 punktiem bija Maiks Džeimss, turpretim viesiem ar 15 punktiem izcēlās Georgs Printezis.

Pēc Bertāna metiena laukuma saimnieku pārsvars priekšpēdējā minūtē sasniedza trīs punktus (74:71) un "Olympiakos" līdz cīņas beigām vairs tikai spēja samazināt rezultāta starpību.

Jau vēstīts, ka Ainara Bagatska trenētais un Riharda Kuksika pārstāvētais Krievijas klubs "Ņižņij Novgorod" F grupas spēlē ceturtdien Stambulā ar 75:79 zaudēja "Anadolu Efes" basketbolistiem un saglabāja tikai teorētiskas cerības uz tikšanu ceturtdaļfinālā.

"Laboral Kutxa" izcīnīja F grupā 11 spēlēs piekto uzvaru un turnīra tabulā ieņem 5.vietu aiz tuvākajiem sekotājiem "Anadolu Efes", kam ir tikpat daudz panākumu. "Ņižņij Novgorod" F grupā ir 6.vietā ar trim uzvarām.

Savukārt Jāņa Blūma pārstāvētā Atēnu "Panathinaikos" piektdien Grieķijas galvaspilsētā E grupas spēlē ar 85:69 uzveica Madrides "Real" basketbolistus, kas jau nodrošinājuši dalību ceturtdaļfinālā. "Panathinaikos" rēķinā ir sešas uzvaras 11 spēlēs un 4.vieta grupā.

Blūms laukumā pavadītajās 14 minūtēs (13:40) guva trīs punktus, trāpot savu vienīgo trīspunktu metienu.

Turnīra otrajā posmā 16 klubi ir sadalīti divās grupās, kur pēc divu apļu izspēles pa četrām komandām iekļūs ceturtdaļfinālos.