Dalasas «Mavericks» pēdējās sekundēs nenotur pārsvaru; Kurucs tiek laukumā «Rockets» uzvarā

Sesto zaudējumu pēc kārtas pirmdien Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) mačā piedzīvoja Kristapa Porziņģa pārstāvētā Dalasas "Mavericks", kas pēdējās sekundēs ar rezultātu 108:109 piekāpās Fīniksas "Suns". Savukārt citā spēlē Rodiona Kuruca pārstāvētā Hjūstonas "Rockets" ar 136:106 uzvarēja Oklohomsitijas "Thunder". Hjūstonas komandai tā bija sestā uzvara pēc kārtas, liecina NBA informācija.

Uzvaru Fīniksas komanda izrāva 1,6 sekundes pirms spēles beigām, Devīnam Bukeram realizejot sarežģītu tālmetienu.

Porziņģis šajā spēlē laukumā bija 32 minūtes (34:13), kuru laikā divciparu rādītājus noformēja divās statistikas ailītēs – 19 punkti un desmit atlēkušās bumbas. Liepājnieka kontā arī viena rezultatīva piespēle, viena pārtverta bumba un trīs bloķēti metieni.  Porziņģis trāpīja trīs no septiņiem trejačiem, trīs no astoņiem divpunktu metieniem un visus četrus sodiņus. Viņam esot laukumā, Dalasas vienība guva par trim punktiem vairāk, nekā ielaida.

Rezultatīvākais ar 25 punktiem "Mavericks" sastāvā bija Luka Dončičs.

Tikmēr uzvarētajiem 34 punktus sameta Kriss Pols.

Fīniksas komanda pēdējās sekundēs nodrošina uzvaru

Tikmēr citā spēlē Kurucs sev atvēlētajās piecās minūtēs (5:03) punktus neguva. Viņš izpildīja divus metienus, kas abi bija nesekmīgi. Kurucam esot uz parketa, "Rockets" pārsvaru palielināja par diviem punktiem.

Rezultatīvākais Hjūstonas panākumā bija Pīdžejs Takers, kurš guva 29 punktus.

Tikmēr "Thunder" rindās ar 19 punktiem atzīmējās Šajs Džildžeuss-Aleksandrs.

Sezonas kopvērtējumā "Rockets" ar desmit uzvarām 19 spēlēs atrodas NBA Rietumu konferences astotajā vietā. Savukārt "Mavericks" ar astoņām uzvarām 21 spēlē ir 13. pozīcijā.

Nākamo spēli Dalasas klubs trešdien aizvadīs pret Atlantas "Hawks", bet "Rockets" uzvaru sēriju centīsies pagarināt, atkārtoti tiekoties ar "Thunder".

NBA sezonā šogad katrai komandai paredzētas 72 regulārās sezonas spēles. Pagaidām lielākā daļa spēļu norit bez skatītāju klātbūtnes.