Čempioni «VEF Rīga» cieš sakāvi pret BK «Jēkabpils» basketbolistiem

Pašreizējā čempionvienība "VEF Rīga" trešdien mājās ar 77:79 piekāpās BK "Jēkabpils" Latvijas basketbola līgas (LBL) spēlē un šķīrās no turnīra līderu pozīcijām, liecina organizatoru informācija.

Uzvarētājiem pa 16 punktiem iekrāja Renārs Magone un Tailers Larsons, bet 15 punktus nodrošināja Modests Kumpis. "VEF Rīgai" ar 17 punktiem rezultatīvākais bija Džošua Bostiks.

Otrā puslaika sākumā "VEF Rīga" iekrita 0:13 bedrē un nonāca iedzinējos ar 12 punktu deficītu (41:53). Pamazām deldējot rezultāta starpību, "VEF Rīga" trīsarpus minūtes pirms spēles beigām panāca neizšķirtu (72:72), tomēr galotnē pārāki bija jēkabpilieši.

Vēl divās trešdien notikušajās spēlēs uzvaras guva "Barons/LDz" un Latvijas Universitāte. "Barons/LDz" basketbolisti mājās ar 78:65 bija pārāki par BK "Jelgava", bet Latvijas Universitāte viesos ar 78:68 uzveica "Ogre/Kumho Tyre" vienību.

LBL regulārajā sezonā startē 11 klubi, no kuriem seši labākie iekļūs izslēgšanas turnīrā. Līderpozīcijas tabulā pārņēma "Valmiera/ORDO", kam 29 spēlēs ir 23 uzvaras, savukārt otro pozīciju ieņem BK "Ventspils" ar 22 uzvarām 28 spēlēs. "VEF Rīgai" ir 12 uzvaras 16 spēlēs, kas komandu atvirzīja uz 3.vietu.