Čempioni «VEF Rīga» basketbolisti uzvar Jēkabpilī

Pašreizējie valsts čempioni "VEF Rīga" ceturtdien izbraukumā ar 83:67 uzvarēja BK "Jēkabpils" vienību Latvijas basketbola līgas (LBL) spēlē, liecina rīkotāju informācija. Mājinieki no cerībām šķīrās pēdējā ceturtdaļā, ko sāka ar deviņu punktu deficītu.

Uzvarētājiem Mārtiņš Meiers guva 19 punktus un izcīnīja septiņas atlēkušās bumbas, bet pa 11 punktiem iekrāja Artūrs Strēlnieks un Ludvigs Hakansons. Mājiniekiem ar 15 punktu guvumu izcēlās Rinalds Sirsniņš.

Efektīvs spēles sākums izdevās "VEF Rīgai", un viesi pirmās ceturtdaļas pēdējā minūtē panāca 18 punktu pārsvaru (26:8). Pēc pārtraukuma Rīgas komanda pieaudzēja pārsvaru līdz 24 punktiem (43:19), taču intriga no jauna parādījās trešajā ceturksnī, kura izskaņā pēc Pavela Veselova gūtā groza mājinieki pietuvojās līdz deviņiem punktiem (52:61). Tomēr atlikušajā laikā dominēja čempioni, kam nedaudz vairāk kā četras minūtes pirms mača beigām izdevās atjaunot 20 punktu vadību (75:55).

"VEF Rīga" guva piecās spēlēs ceturto uzvaru un pakāpās uz 3.vietu aiz BK "Ventspils" un "Valmiera/ORDO". Savukārt neveiksmīgi sezonu sākusī pērnā bronzas laureāte BK "Jēkabpils" ar trim uzvarām deviņās spēlēs saglabāja astoto pozīciju.