«Cavaliers» zvaigzne Džeimss kritizē «Knicks» vadību

Nacionālās basketbola asociācijas komandas Klīvlendas „Cavaliers” zvaigzne Lebrons Džeimss, kas iepriekš izteicis nesapratni par  Ņujorkas „Knicks” šī gada drafta izvēli - francūzi Franku Nilikinā -, paudis kritiku vienības vadībai, liecina „New York Post” informācija.

Sākotnēji Džeimss izteica kritiku, uzskatot, ka „Knicks” varēja izvēlēties Denisu Smitu, kurš šobrīd pārstāv Dalasas „Mavericks”. „Ņujorkas „Knicks” draftā palaida garām ļoti labu spēlētāju, bet Dalasa ieguva dimantu, ko slīpēt. Viņam vajadzēja būt pie „Knicks”,” sacīja Džeimss.

Francūzi aizstāvēja latviešu talants Kristaps Porziņģis, kurš norādīja, ka ir priecīgs, ka Nilikinā ir tieši viņa komandas biedrs. „Es nezinu, kāpēc viņš izteica šādus komentārus. Es varu tikai pateikt to, ka mēs mīlam Franku, mums prieks, ka viņš ir šeit. Viņš spēlē lieliski un dara to, kas viņam jādara,” teica latvietis.

Tomēr Džeimss atteicis, ka nekādā veidā nav centies nomelnot francūzi. „Es negribēju teikt neko sliktu par Franku. Es vienkārši redzēju, ko spēj Deniss Smits un domāju, ka viņš šeit lieliski iederētos kopā ar Porziņģi. Es nesaku, ka Franks šeit neiederēsies. Neesmu daudz redzējis viņu darbībā, nemaz nezinu to puisi,” sacīja Džeimss.

„Es nemaz nedomāju par Nilikinā, kad runāju par Smitu. Es domāju par „Knicks” organizāciju un Filu Džeksonu,” turpina Džeimss. „Skatoties drafta izvēli, es domāju, ka „Knicks” izvēlēsies Smitu. Es runāju par to ar cilvēkiem, kas saprot spēli. Es zinu, uz ko Smits ir spējīgs. Es zināju, ka „Knicks” meklē saspēles vadītāju. Vai es kaut ko sagrozu? Nē. Tie ir fakti, vai ne?” teica Klīvlendas līderis.

Zīmīgi, ka tieši „Knicks” un „Cavaliers” vēlāk pirmdien Ņujorkā aizvadīs savstarpējo spēli.

1 komentārs
Anonīms lietotājs 6143
Visai mazsvarīga ziņā...
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Basketbols
Sports
Jaunākie
Populārākie
Interesanti