Bruklinas «Nets» Ziemassvētku spēlē gūst panākumu, Kurucs paliek sausā

Otro uzvaru sezonas ievadā Ziemassvētku dienā izcīnīja Bruklinas "Nets", kas izbraukumā ar 123:95 pieveica Bostonas "Celtics", liecina Nacionalās Basketbola asociācijas (NBA) informācija. Rodions Kurucs otro spēli pēc kārtas laukumā devās vien mača izskaņā, kad spēles liktenis bija teju izšķirts.

(papildināts ar Dalasas "Mavericks" zaudējumu)

Kurucs spēlēja tieši divarpus minūtes, kuru laikā punktus neguva. Viņa kontā viena atlēkusī bumba. Kuruca vienīgais metiens lidoja grozam secen, taču latvietim esot laukumā "Nets" guva par četriem punktiem vairāk nekā ielaida.

Rezultatīvākais uzvarētāju rindās bija Kairijs Ērvings, kurš atzīmējās ar 37 punktiem. Vēl 29 punktus pievienoja Kevins Durants.

Tikmēr mājiniekiem 27 punktus sameta Džeilens Brauns.

Spēles ievadā pārliecinošāki bija Bruklinas basketbolisti, taču "Celtics" spēja atpalicību saglabāt divu uzbrukumu robežās. Otrajā ceturtdaļā mājinieki pirmo reizi izvirzījās vadībā, puslaikā dodoties ar trīs punktu pārsvaru (51:54). Trešajā ceturtdaļā teicamu sniegumu demonstrēja Ērvings, kurš 12 minūtēs guva 16 punktus. Tas ļāva "Nets" atgūt vadību un pat gūt 12 punktu pārsvaru. Spēles pēdēja nogrieznī Bostonas klubs vairs atgūties nespēja.

Jau ziņots, ka sezonas pirmajā spēlē "Nets" ar 125:99 pārspēja Goldensteitas "Warriors".

Citā spēlē Kristapa Porziņģa pārstāvētā Dalasas "Mavericks" viesos ar 115:138 piekāpās čempioniem Losandželosas "Lakers". Tiesa, liepājnieks sezonas ievadā komandai palīdzēt nespēs, jo viņš atkopjas pēc ceļgala operācijas.

Saīsinātajā NBA sezonā katrai komandai paredzētas 72 regulārās sezonas spēles. Vismaz sākotnēji spēles notiks pastiprinātos drošības apstākļos un bez skatītāju klātbūtnes. Taču sezona netiks aizvadīta īpašā "burbullī", kā tas bija pagājušās sezonas izslēgšanas turnīrā.