Brāļu Bertānu komandām zaudējumi NBA spēlēs

Daira Bertāna pārstāvētā Ņūorleānas "Pelicans" trešdien viesos Orlando ar 96:119 piekāpās "Magic" vienībai, savukārt Dāvis Bertāns un Sanantonio "Spurs" ar 105:110 mājās zaudēja Maiami "Heat", pārtraucot deviņu panākumu sēriju, liecina NBA informācija.

Dairis Bertāns laukumā pavadīja NBA karjerā ilgāko spēles laiku un 15 minūtēs (14:41) guva četrus punktus, kā arī izcīnīja divas atlēkušās bumbas. Dairis netrāpīja nevienu no trim trīspunktu metieniem, bet realizēja divus no trim divpunktniekiem.

"Pelicans" rezultatīvākais ar 18 punktiem bija Stenlijs Džonsons, savukārt "Magic" ar 22 punktiem izcēlās Evans Furnjē.

Gluži kā brālis arī Dāvis Bertāns laukumā devās uz maiņu, 22 minūtēs (22:06) guva 10 punktus, izcīnīja vienu atlēkušo bumbu un vienreiz rezultatīvi piespēlēja. Dāvis trāpīja trīs no septiņiem trīspunktu metieniem un vienu no diviem soda metieniem, bet vienīgo divpunktu metienu nerealizēja.

Demars Derozans "Spurs" guva 16 punktus un izcīnīja 15 atlēkušās bumbas, savukārt "Heat" 22 punktus nodrošināja Gorans Dragičs.

Sanantonio komanda nākamo spēli aizvadīs piektdien Hjūstonā pret "Rockets", turpretim "Pelicans" basketbolisti Hjūstonas klubu uzņems svētdien savā laukumā.

"Spurs" 72 spēlēs ir 42 uzvaras, kas komandu ierindo 5.vietā Rietumu konferencē. Savukārt cerības uz dalību izslēgšanas turnīrā zaudējušie "Pelicans" Rietumos ir 12.vietā ar 31 panākumu 73 spēlēs.