Brāļu Bertānu duelī «Laboral Kutxa» uzvar Spānijas basketbola čempionāta spēlē

Dāvja Bertāna pārstāvētā Vitorijas "Laboral Kutxa" svētdien Spānijas basketbola čempionāta spēlē mājās nodrošināja uzvaru 86:74 pār "Bilbao Basket" ar viņa brāli Dairi Bertānu sastāvā, liecina rīkotāju informācija.

Uzvarētāju sastāvā Dāvis Bertāns izcēlās ar 12 punktiem un izcīnītām divām atlēkušajām bumbām. Dāvis Bertāns laukumā pavadītajās 27 minūtēs (27:13) trāpīja četrus no 10 trīspunktu metieniem, kļūstot par uzvarētāju sastāvā otro rezultatīvāko basketbolistu. Pēdējās ceturtdaļas sākumā pēc Dāvja Bertāna trīspunktnieka mājinieki ieguva izšķirošu deviņu punktu pārsvaru.

Savukārt Dairis Bertāns divu Basku zemes komandu duelī iekrāja deviņus punktus un savāca divas atlēkušās bumbas, laukumā aizvadot 25 minūtes (25:15). Vecākais brālis trāpīja visus trīs divpunktu metienus un vienu no trim trīspunktniekiem.

"Laboral Kutxa" izcīnīja četrās spēlēs Spānijas čempionāta sezonā pirmo uzvaru, turpretim "Bilbao Basket" cieta četrās cīņās pirmo neveiksmi.