Blūms ar «Panathinaikos» cieš sakāvi pret CSKA basketbola Eirolīgas ceturtdaļfināla mačā

Latvijas basketbolists Jānis Blūms ar Atēnu "Panathinaikos" komandu otrdien izbraukumā Eirolīgas pirmajā ceturtdaļfināla mačā ar rezultātu 66:93 piekāpās Maskavas CSKA vienībai, liecina rīkotāju informācija.

Blūms laukumā pavadīja deviņas minūtes un 18 sekundes, izcīnīja vienu atlēkušo bumbu, netrāpīja vienu divpunktu un divus trīspunktu metienus.

"Panathinaikos" rindās ar 16 punktiem rezultatīvākais bija Nikoss Papass, bet CSKA sastāvā Milošs Teodosičs guva 18 punktus un atdeva astoņas rezultatīvas piespēles.

Ceturtdaļfināla sērijā līdz vienas komandas trim uzvarām CSKA panākusi 1:0 vadību. Sērijas nākamā spēle notiks ceturtdien, 16.aprīlī, Maskavā.

Eirolīgas finālturnīrs, kurā spēlēs četras komandas, no 15. līdz 17.maijam notiks Madridē, Spānijā.