Blūms ar 16 punktiem rezultatīvākais «Panathinaikos» uzvarētā basketbola Eirolīgas spēlē

Jānis Blūms ar gūtiem 16 punktiem piektdien bija rezultatīvākais Grieķijas kluba "Panathinaikos" izcīnītajā uzvarā 86:77 Atēnās pār Stambulas "Galatasaray" basketbolistiem Eirolīgas otrās grupu kārtas spēlē, liecina organizatoru informācija.

Blūms trāpīja abus divpunktu metienus un četrus no septiņiem trīspunktniekiem, kā arī laukumā pavadītajās 19 minūtēs (18:49) izcīnīja trīs atlēkušās bumbas un veica divas rezultatīvas piespēles. Turcijas komandā rezultatīvākais ar 16 punktiem bija serbs Vladimirs Micovs.

Apmierināts ar komandas sniegumu svarīgā spēlē bija "Panathinaikos" treneris Duško Ivanovičs, savukārt Blūms pēc cīņas uzsvēra, ka komandai bija jāiztiek bez trim spēlētājiem, taču laukuma saimnieki bija situācijas noteicēji cīņas lielākajā daļā.

"Mēs atradām iespējas brīviem metieniem, un daļa to bija ar manu roku," teica Blūms.

Uzvara ļāva "Panathinaikos" sasniegt 4.vietu E grupā. Grieķijas kluba rēķinā ir trīs uzvaras un divi zaudējumi.

Jau vēstīts, ka F grupas spēlē Dāvis Bertāns ceturtdien ar 19 punktu guvumu veicināja "Laboral Kutxa" uzvaru 102:83 mājās pār Milānas "Emporio Armani". Savukārt  galvenā trenera Ainara Bagatska vadītais Krievijas klubs "Ņižņij Novgorod" viesos ar 95:103 pagarinājumā zaudēja līdervienībai Maskavas CSKA. Astoņu komandu grupā "Ņižņij Novgorod" ieņem 5.vietu ar divām uzvarām piecās spēlēs, bet "Laboral Kutxa" ar tādu pašu bilanci ierindojas sestajā pozīcijā.

Otrajā turnīra posmā 16 klubi ir sadalīti divās grupās, kur pēc divu apļu izspēles pa četrām komandām iekļūs ceturtdaļfinālos.