Blūmam uzvara, Bertānam zaudējums basketbola Eirolīgas spēlēs

Uzvaru Eirolīgas grupas spēlē ceturtdien izcīnīja Jāņa Blūma pārstāvētais Grieķijas klubs "Panathinaikos", kas viesos Polijā ar 79:69 uzvarēja Zgoželecas "PGE Turow", liecina rīkotāju informācija. Savukārt Spānijas "Laboral Kutxa" ar Dāvi Bertānu sastāvā Klaipēdā cieta neveiksmi 79:80 pret "Neptūnas".

Blūms guva sešus punktus, trāpot abus savus trīspunktu metienus. Laukumā viņš bija 19 minūtes (19:23), izcīnīja divas atlēkušās bumbas, pieļāva divas kļūdas un netrāpīja vienīgo divpunktu metienu. "Panathinaikos" rezultatīvākais ar 21 punktu bija Luks Mavrokefalids.

"Panathinaikos" rēķinā C grupā ir četras uzvaras un divas neveiksmes.

Savukārt Bertāns "Laboral Kutxa" iekrāja astoņus punktus, taču no trīspunktu līnijas trāpīja tikai vienu no 10 metieniem. Bertāns nospēlētajās 25 minūtēs (24:35) bija precīzs divos no četriem divpunktu metieniem, kā arī trāpīja savu vienīgo soda metienu un izcīnīja sešas atlēkušās bumbas.

"Laboral Kutxa" no zaudējuma neglāba Tomā Ertela 31 punkts, bet uzvarētājiem pa 16 punktiem savāca Donats Zavacks un Mustafa Šakurs. "Laboral Kutxa" D grupā ir divas uzvaras, bet četrās cīņās Spānijas klubs ir zaudējis.

Pirmajā posmā komandas ir sadalītas četrās grupās pa sešām vienībām. Katras grupas četras labākās komandas pēc divu apļu turnīra iekļūs nākamajā kārtā.