Blūma «Panathinaikos» vēlreiz zaudē Maskavā basketbola Eirolīgas ceturtdaļfināla spēlē

Jāņa Blūma pārstāvētais Atēnu "Panathinaikos" ceturtdien viesos ar 80:100 cieta neveiksmi arī otrajā spēlē pret Maskavas CSKA basketbolistiem Eirolīgas ceturtdaļfināla sērijā, liecina rīkotāju informācija. Krievijas klubu no iekļūšanas Četru finālā šķir vairs tikai viena panākuma tiesa.

Blūms spēlēja trīs minūtes (3:16) un izpildīja vienu neprecīzu trīspunktu metienu.

Uzvarētājiem 20 punktu nodrošināja Sonijs Vīmss, bet pa 16 punktiem pievienoja Andrejs Kiriļenko un Nando de Kolo. "Panathinaikos" rezultatīvākais ar 14 punktiem bija Vasils Haralampopuls.

Ceturtdaļfināla sērijas turpinājums paredzēts pirmdien Atēnās, kur CSKA uzvaras gadījumā iekļūs nākamajā kārtā. Jau vēstīts, ka pirmajā spēlē Grieķijas klubs Maskavā zaudēja ar 66:93, bet ceturtdien gūtais panākums ļāva CSKA sērijā līdz trim uzvarām panākt 2:0.

Eirolīgas Četru fināls no 15. līdz 17.maijam notiks Spānijas galvaspilsētā Madridē.