Blūma «Panathinaikos» uzvar un panāk ceturto spēli basketbola Eirolīgas ceturtdaļfinālā

Basketbolista Jāņa Blūma pārstāvētais Atēnu "Panathinaikos" pirmdien Grieķijas galvaspilsētā ar 86:85 pārspēja Maskavas CSKA un pagarināja Eirolīgas ceturtdaļfināla sēriju vismaz līdz ceturtajai spēlei, liecina rīkotāju informācija. Krievijas klubs sērijā līdz trim uzvarām ir vadībā ar 2:1.

Blūms sērijas trešajā cīņā savā 33.dzimšanas dienā laukumā bija nepilnas piecas minūtes (4:42) un nopelnīja divas personiskās piezīmes. Uzvarētājiem ar 25 punktu guvumu izcēlās Niks Paps, bet 15 punktus iekrāja Dimitrs Diamantidis. CSKA rezultatīvākais ar 24 punktiem bija Sonijs Vīmss.

Ceturtdaļfināla sērija Atēnās turpināsies trešdien. Ja "Panathinaikos" spēs panākt izlīdzinājumu, izšķirošā piektā spēle notiks 28.aprīlī Maskavā. Jau vēstīts, ka pirmajās divās spēlēs Grieķijas klubs Maskavā pārliecinoši zaudēja ar 66:93 un 80:100.

Eirolīgas Četru fināls no 15. līdz 17.maijam notiks Spānijas galvaspilsētā Madridē. Pirmie Četru finālā iekļuva Turcijas "Fenerbahce Ulker" basketbolisti, kas pirmdien pretinieku laukumā ar 75:74 pieveica līdzšinējos titula īpašniekus Telavivas "Maccabi" un sērijā triumfēja ar 3:0.