Latvijas handbola federācija galvenā trenera meklējumos

Latvijas telpu futbola čempionāta spēle par 3.vietu FK "Nikars" - "Jēkabpils Lūši/Ošukalns"

LBL pusfināls. BK "Ogre" - BK "Ventspils"

BK «Ventspils» uzvar Ogrē, panāk izšķirošo spēli Latvijas basketbola līgas pusfinālā

BK "Ventspils" trešdien izbraukumā ar 89:64 pārspēja BK "Ogre" vienību ceturtajā spēlē Latvijas basketbola līgas (LBL) pusfinālā, kur rezultāts sērijā kļuva neizšķirts 2-2, liecina rīkotāju informācija. Cīņā par vietu finālā izšķiroša būs piektā spēle piektdien Ventspilī.

Sērijā, kur vēl nevienā spēlē nav uzvarējuši mājinieki, "Ventspilij" ceturtajā mačā rezultativitātes līderis ar 17 punktiem bija Kristaps Ķilps, savukārt Larijs Tomass uzvarētājiem nodrošināja 14 punktus. Ogres komandā Prentiss Lovels Niksons iekrāja 15 punktus.

Laukuma saimnieki uz brīdi vadībā pabija tikai pirmajā ceturtdaļā, bet puslaiku ar 16 punktu pārsvaru (46:30) noslēdza "Ventspils" basketbolisti. Trešajā ceturksnī ventspilnieki pēc Artūra Ausēja trīspunktu metiena sasniedza +25 (59:34), un spēles turpinājumā ogrēniešiem vairs nebija pa spēkam lauzt cīņas gaitu.

BK "Ventspils" basketbolists Artūrs Ausējs par spēli pret BK "Ogre"
00:00 / 00:20
Lejuplādēt

Ausējs pēc spēles intervijā Latvijas Radio uzsvēra, ka ventspilnieki bija noskaņojušies cīņai un laukumā devās ar pareizo attieksmi, kas ļāva sasniegt vēlamo rezultātu.

Pretiniekus finālā jau gaida pašreizējie valsts čempioni "VEF Rīga", kas sērijā ar 3-0 pārspēja "Latvijas Universitāti". Pusfinālu zaudētāji sezonu turpinās cīņā par bronzas medaļām.

"VEF Rīga" un BK "Ventspils" vietu pusfinālā nodrošināja pēc regulārās sezonas rezultātiem. "Latvijas Universitāte" ceturtdaļfinālā pārspēja "Valmiera Glass/ViA", bet BK "Ogre" izslēgšanas turnīru sāka ar uzvaru pār BK "Liepāja".