BK «Ventspils» uzvar jūrmalniekus un Latvijas-Igaunijas basketbola līgā izvirzās līderos

Latvijas-Igaunijas Basketbola līgas spēlē sestdien BK “Ventspils” viesos ar 72:62 uzvarēja “Betsafe/Jūrmala” basketbolistus, turnīra tabulā izvirzoties līderpozīcijās.

Latvijas-Igaunijas Basketbola līgas tabulā sestajā vietā esošie “Betsafe/Jūrmala” basketbolisti spēli sāka apņēmīgi, tomēr mazrezultatīvā spēlē diezgan ātri pārsvaru ieguva viesi. Astotajā minūtē ventspilnieki ieguva desmit punktu pārsvaru, to saglabājot līdz pat lielajam pārtraukumam, kas beidzās ar 35:25 viesu labā.

Svarīgākie notikumi risinājās otrā puslaika sākumā, kad ļoti ātri ventspilnieki savu pārsvaru gandrīz dubultoja, un rezultāts jau bija plus 19 viesiem. Tad jūrmalnieki uzsāka pakaļdzīšanos, un apmēram četras minūtes līdz spēles beigām sadeldēja rezultāta starpību līdz desmit punktiem. Vairāk viņi nespēja, un ventspilnieki bez lielām grūtībām nosargāja uzvaru ar 72:62. Uzvarētāju labā visvairāk punktus – 25 – guva Ārons Džonsons, bet Rihards Lomažs pievienoja 12.

Pēc uzvaras BK “Ventspils” panāca turnīra līderus Tallinas “Kalev/Cramo” basketbolistus, un dala pirmo un otro vietu. Jūrmalnieki saglabāja sesto pozīciju.

Citās līgas spēlēs “Ogre” ar 86:71 uzvarēja “Valmiera Glass/ViA” basketbolistus, bet  Valga-Valka/Maks&Moorits” ar 79:83 cieta zaudējumu “Tartu Universitātei”.