BK «Ventspils» pēc sarežģītāka sākuma droši uzveic Latvijas Universitātes basketbolistus

Latvijas basketbola līgas (LBL) vicelīderi BK "Ventspils" sestdien izbraukumā ar 100:64 pārliecinoši pārspēja turnīra pastarīti Latvijas Universitāti un guva sezonā 10. uzvaru, liecina organizatoru informācija. Vēlāk sestdien risināsies vēl trīs LBL spēles.

(papildināts ar dienas citu spēļu rezultātiem)
Ventspils komandā rezultatīvākais ar 21 punktu bija Rihards Kuksiks, 18 punktus nodrošināja Edgars Zelionis, savukārt laukuma saimniekiem ar 14 punktiem izcēlās Pēteris Rēķis.

Pirmās ceturtdaļas izskaņā ventspilnieki bija priekšā par viena precīza metiena tiesu (22:20), taču viesu pārākums izpaudās puslaika turpinājumā un pēc lielā pārtraukuma. BK "Ventspils" droši kontrolēja notikumu gaitu un trešā ceturkšņa sākumā panāca jau pārliecinošu 26 punktu pārsvaru (62:36).

Augstāk par Ventspils komandu turnīra tabulā ir "VEF Rīga", kas uzvarējusi visās piecās aizvadītajās spēlēs.

Vēlāk sestdien "Liepāja/Triobet" mājās ar 77:84 zaudēja BK "Jēkabpils" basketbolistiem, "Ogre/Kumho Tyre" ar 82:79 Ogrē uzveica "Barons kvartālu", savukārt "Jūrmala/Fēnikss" ar 76:62 savā laukumā pārspēja pašreizējos čempionus "Valmiera/ORDO".