BK «Ventspils» pārtrauc «Valmiera/ORDO» basketbolistu uzvaru gājienu

BK "Ventspils" sestdien savā laukumā ar 82:74 uzvarēja "Valmiera/ORDO" komandu, pārtraucot viņu uzvaru sēriju Latvijas basketbola līgā (LBL). "Valmiera/ORDO" LBL sezonu sāka ar septiņām uzvarām, bet vēl trīs panākumi tika gūti Baltijas Basketbola līgā (BBL).

BK "Ventspils" uzvaras pamatus ielika trešajā ceturtdaļā, kurā mājinieki uzvarēja ar 31:15. Pēc puslaika ventspilnieki bija iedzinējos ar 36:39. Spēles beigu daļā valmierieši spēja pietuvoties, tomēr panākt pretiniekus nespēja.

Uzvarētājiem pa 17 punktiem guva Kristaps Janičenoks un Kvameins Mičels. Valmieras rindās 14 punktus sameta Artūrs Bērziņš, bet pa 12 punktiem guva Haralds Kārlis un Armands Šķēle.

Ventspils komanda izcīnīja astoto uzvaru deviņos mačos un kļuva par turnīra līderiem, turpretim "Valmiera/ORDO" ar septiņām uzvarām astoņos mačos ir otrajā vietā.

Vēl vienā cīņā "Barons/LDz" viesos ar 79:76 uzvarēja "Jūrmala/Fēnikss" komandu. Uzvarētājiem Kristaps Dārgais guva 25, bet Klifs Kolimons 17 punktus. Jūrmalas komandā ar 22 punktiem izcēlās Endrjū Šmits, bet Māris Ziediņš sameta 13 punktus.

"Barons/LDz" izcīnīja otro uzvaru astoņās spēlēs, taču tabulā ieņem pirmspēdējo 10. vietu, bet "Jūrmala/Fēnikss" cieta piekto zaudējumu septiņās spēlēs un ir 9. vietā.