Latvijas čempionvienība "Kurbads" aizvada pēdējo treniņu pirms došanās uz Dāniju

Latvijas virslīgas handbola čempionāts. "Tenax" - "Celtnieks Rīga"

LBL, "VEF Rīga" - "Ventspils"

BK «Ventspils» pārspēj «VEF Rīga» basketbolistus principiālā LBL duelī

Šosezon pirmajā senu pretinieku duelī Latvijas basketbola līgā (LBL) BK "Ventspils" sestdien viesos ar 75:58 uzveica pašreizējos čempionus "VEF Rīga" basketbolistus, liecina rīkotāju informācija.

(papildināts ar "Valmiera/ORDO" uzvaru)
Uzvarētājiem Ronalds Zaķis guva 20 punktu un izcīnīja astoņas atlēkušās bumbas, savukārt Aigars Šķēle pievienoja 17 punktus. "VEF Rīgai" ar 12 punktiem rezultatīvākais bija Alekss Peress, turpretim no Ventspils komandas pārnākušais Kristaps Janičenoks nodrošināja 11 punktus.

Tikai pirmajā ceturtdaļā "VEF Rīga" pabija vadībā, ko pazaudēja jau līdz pirmajam pārtraukumam. Ventspilnieki izšķirošu pārsvaru iekrāja trešajā ceturksnī, ko pabeidza ar 17 punktu pārsvaru (63:46).

"VEF Rīga" sastāvā debitēja šonedēļ nolīgtais ASV uzbrūkošais aizsargs Korijs Hokinss, kurš četrās minūtēs guva divus punktus un pieļāva divas kļūdas.

Vēl vienā spēlē "Betsafe/Liepāja" mājās ar 77:65 uzveica "Latvijas Universitāti", bet "Valmiera/ORDO" ar uzvaru 85:81 mājās pār turnīra vicelīderi BK "Ogre" pameta pēdējo vietu turnīra tabulā, kurp pārcēlās "Latvijas Universitāte".

Turnīra tabulā BK "Ventspils" ir līdere ar deviņām uzvarām un ir vienīgā komanda, kas LBL sezonā ne reizi nav zaudējusi. "VEF Rīga" basketbolisti ir tikuši pie četrām uzvarām sešās spēlēs.