BK «Ventspils» Francijā cieš zaudējumu Čempionu līgas spēlē

Basketbola klubs “Ventspils” jaunizveidotajā Starptautiskās basketbola federācijas (FIBA) Čempionu līgas spēlē piekāpās ar 68:83 Francijas komandai Vilerbānas “Asvel”, liecina organizatoru informācija.

Zaudējums ar rezultātu 68:83 (19:25, 17:8, 13:23, 19:27) bija trešais piecās Čempionu līgas spēlēs. Ja pirmo puslaiku ventspilnieki ar francūžiem aizvadīja punkts punktā, un noslēdza to ar pozitīvu rādītāju, tad otrais puslaiks bija graujošu neveiksmju pilns.

Ventspilniekiem rezultatīvākais bija Edgars Zeļonis ar 13 punktiem, bet pa desmit punktiem Kristapa Janičenoka un Rolanda Zaķa rēķinos. Savukārt “Asvel” rindās ar 17 punktiem izcēlās Volters Hodžs.

Līdz šim BK “Ventspils” aizvadījusi piecas spēles Čempionu līgā. Pirmajā ventspilnieki piekāpās ar 76:77 Vācijas klubam “Ewe Baskets”, otrajā uzvarēja ar 74:53 Radomas “Rosa no Polijas” trešajā piekāpās ar 69:74 Ušakas “Muratbey” no Turcijas, bet vēl uzvarēja ar 91:66 Varēzes “Openjobmetis” no Itālijas.

Savukārt “Asvel”, kuras prezidents ir Francijas basketbola zvaigzne un Dāvja Bertāna komandas biedrs Sanantonio “Spurs” Tonijs Pārkers, iepriekš aizvadītajās četrās spēlēs guva divas uzvaras.