BK «Ventspils» FIBA Eiropas kausa izcīņā uzveic Nimburkas ČEZ

Basketbola klubam “Ventspils” FIBA Eiropas kausa otrā posma spēlē otrdien tomēr izdevās revanšēties par iepriekšējo zaudējumu un pārspēt Čehijas čempionvienību Nimburkas ČEZ ar rezultātu 72:69 (15:19, 21:14, 17:22, 19:14), liecina organizatoru informācija. Un tas dod cerības ventspilniekiem sasniegt izslēgšanas turnīru.

Rezultatīvākais spēlētājs “Ventspils” rindās bija Kristaps Janičenoks ar 14 punktiem un septiņām atlēkušajām bumbām, bet pa desmit punktiem katrs pievienoja Artis Ate un Andrejs Gražulis. Savukārt čehu komandā rezultatīvākais bija Maikls Diksons ar 22 punktiem.

Spēle gan nenoritēja bez kurioziem, jo otrajā puslaikā Ventspils hallē pazuda elektrība un spēli nācās pārtraukt. Taču pēc minūtēm desmit elektropadeve tika atjaunota un spēle varēja turpināties.

Šobrīd turnīra otrajā posmā Ventspils jau ir trīs uzvaras, tikpat arī “Giants” klubam, bet ČEZ un “Lukoil Academic” rēķinā tikai pa vienai uzvarai un trim zaudējumiem.