BK «Ventspils» pārliecinoši uzveic Baireitas «medi» basketbolistus Eiropas kausa startā

Latvijas vicečempioni BK "Ventspils" trešdien mājās ar 95:77 droši uzvarēja Vācijas klubu Baireitas "medi" pirmajā spēlē Starptautiskās basketbola federācijas (FIBA) Eiropas kausa izcīņas grupā, liecina rīkotāju informācija.

Ventspilniekiem ar 19 punktiem rezultatīvākais bija Jānis Bērziņš, savukārt pa 14 punktiem nodrošināja Māris Gulbis un Jānis Kaufmanis. Viesiem ar 21 punkta guvumu izcēlās Reids Alfreds Teviss.

Teicamā spēles sākumā mājinieki astoņās minūtēs panāca 20 punktu pārsvaru (25:5). Lai gan viesi otrajā ceturtdaļā vēl spēja pietuvoties līdz deviņu punktu deficītam (26:35), Ventspils komanda ātri atguvās, līdz pirmā puslaika beigām atjaunoja 19 punktu vadību (49:30) un atlikušajā spēles daļā neļāva pretiniekiem atgūt cerības uz uzvaru.

BK "Ventspils" pārstāvētajā grupā spēlē arī Kosovas klubs Prištinas "Sigal" un Nikosijas "Apoel" no Kipras. Pēc divu apļu izspēles grupas divas spēcīgākās komandas iekļūs nākamajā grupu kārtā.

Eiropas kausa izcīņa ir Starptautiskās basketbola federācijas (FIBA) otrais prestižākais klubu turnīrs vīriešiem pēc Čempionu līgas, kur Latviju pārstāv "VEF Rīga".