BK «Ventspils» basketbolisti paretinātā sastāvā Čempionu līgā piekāpjas grupas līderiem

Bez vairākiem veselības likstu dēļ malā palikušiem spēlētājiem BK "Ventspils" trešdien mājās ar 61:67 spraigā mača galotnē zaudēja grupas līderei Spānijas vienībai Mursijas UCAM Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) Čempionu līgas spēlē, liecina organizatoru informācija.

Ventspilniekiem 15 punktus nodrošināja Ārons Džonsons, bet 11 punkti bija Ronalda Zaķa rēķinā. Uzvarētājiem ar 14 punktiem rezultatīvākais bija Damjans Rudežs.

Lai gan spēles lielākajā daļā neliels pārsvars bija Spānijas klubam, ventspilnieki pretiniekus tālu neatlaida un pēdējā ceturtdaļā cīņa ritēja punkts punktā, turklāt laukuma saimniekiem pāris reizes izdevās pārņemt vadību. Tomēr pēdējās divās minūtēs divi trāpīti trīspunktu metieni palīdzēja pie uzvaras tikt Mursijas UCAM.

Mājiniekiem nācās iztikt bez sava rezultatīvākā spēlētāja Riharda Lomaža, kurš vēl dziedē savainojumu. Traumas dēļ nespēlēja Roberts Freimanis, bet komandas kapteinis Māris Gulbis ir saslimis. Spēcīgākajā sastāvā gan nebija arī viesi, kas mājās atstāja Miltonu Doilu un Ovjē Soko, lai komandas līderi atpūstos pirms spēles Spānijas līgā.

Ventspilnieku rēķinā grupā trīs uzvaras un seši zaudējumi.

Čempionu līgas pamatturnīrā 32 komandas ir sadalītas četrās grupās pa astoņām vienībām, kas februārī noslēgs regulārās sezonas spēles. Pēc divu apļu turnīra katras grupas spēcīgākās četras komandas iekļūs astotdaļfinālā, savukārt 5. un 6.pozīcijas īpašnieces starptautisko sezonu varēs turpināt FIBA Eiropas kausā.