BK «Ventspils» basketbolisti panāk izšķirošo spēli LBL bronzas sērijā

BK "Ventspils" ar pirmdien viesos gūtu uzvaru 98:95 pār "Liepāja/Triobet" nodrošināja neizšķirtu Latvijas basketbola līgas (LBL) finālsērijā par bronzas medaļām un godalgu ieguvēji kļūs zināmi izšķirošajā piektajā spēlē, liecina organizatoru informācija. Sērijā līdz trim uzvarām rezultāts kļuva 2:2.

Uzvarētājiem 25 punktus nodrošināja Villijs Dīns, 21 punkts bija Māra Gulbja rēķinā, bet 16 punktus iekrāja Damjers Pitss. Liepājas komandā rezultatīvākais ar 22 punktiem un 13 izcīnītām atlēkušajām bumbām bija Kristofers Ričardss, turpretim pa 14 punktiem guva Gints un Jānis Antropi.

Liepājnieki otrās ceturtdaļas sākumā panāca 14 punktu pārsvaru (33:19), kas gan ātri izdzisa un nepilnas trīsarpus minūtes pirms puslaika beigām ar diviem punktiem priekšā jau bija Ventspils komanda (40:38). Turpmāk spēle ritēja punkts punktā un vadībā pabija abas komandas, līdz pēdējā ceturkšņa vidū ventspilnieki veica atrāvienu un nepilnas trīs minūtes pirms beigu svilpes panāca astoņu punktu pārsvaru (88:80). Mājinieki vēl sagādāja spraigu galotni un pēdējā uzbrukumā varēja panākt vismaz pagarinājumu, taču Ričardsa pustālais metiens nebija precīzs un Artis Ate uzvarētājiem vēl realizēja vienu soda metienu.

Sērijā piektā un izšķirošā spēle risināsies otrdien Ventspilī.

Savukārt zelta finālsērijā pašreizējo čempionu "VEF Rīga" un "Valmiera/ORDO" duelī ir neizšķirts 3:3. Izšķirošā septītā spēle otrdien notiks Valmierā, un tiešraidē to rādīs LTV7.