BK «Ventspils» basketbolisti panāk izlīdzinājumu LBL pusfinālā

BK "Ventspils" otrdien izbraukumā ar 79:71 uzveica pašreizējos čempionus "VEF Rīga" un Latvijas basketbola līgas (LBL) pusfināla sērijā panāca neizšķirtu 2:2, liecina organizatoru informācija. Finālists kļūs zināms izšķirošajā piektajā spēlē, kas ceturtdien risināsies Ventspilī.

Uzvarētājiem Rīgā Villijs Dīns nodrošināja 17 punktus, savukārt 14 punktus iekrāja Māris Gulbis. "VEF Rīgai" ar 22 punktiem un 10 izcīnītām atlēkušajām bumbām izcēlās Mareks Mejeris, bet Fransisko Krusa rēķinā bija 19 punkti.

BK "Ventspils" iespaidīgs atrāviens izdevās otrās ceturtdaļas beigās, un puslaiku viesi pabeidza ar 15 punktu pārsvaru (45:30). Toties trešajā ceturksnī "VEF Rīga" atguvās un pēdējās ceturtdaļas sākumā samazināja deficītu līdz minimumam (55:56). Cīņas beigās mazāk kļūdījās Ventspils komanda, kas iekrāja drošāku pārsvaru, tuvojoties beigu svilpei.

Sērijā pirmajās divās spēlēs gan viesos, gan mājās uzvarēja "VEF Rīga", toties turpinājumā divas uzvaras guva ventspilnieki un spēku samēru pērnās sezonas finālistu cīņā līdzsvaroja.

Jau vēstīts, ka finālā pretiniekus gaida "Valmiera/ORDO", kas sērijā ar 3:0 uzveica "Triobet/Liepāju". Pusfinālu zaudētāji noteiks bronzas medaļu ieguvējus.