FK "RFS" galvenais treneris Viktors Morozs pēc spēles ar Stambulas "Basakšekir"

Latvijas – Igaunijas basketbola līga. BK "Ventspils" 84:71 "TalTech/OPTIBET"

Latvijas – Igaunijas basketbola līga. BK "Ventspils" - "TalTech/OPTIBET"

BK «Ventspils» basketbolisti izcīna uzvaru pār Tallinas «TalTech»

"Ventspils" komanda piektdien "Pafbet" Latvijas - Igaunijas Basketbola līgas (LIBL) regulārā čempionāta mačā guva panākumu pār sava bijušā spēlētāja Kristapa Gludīša pārstāvēto Igaunijas vienību Tallinas "TalTech". Ventspilnieki pārspēja Tallinas komandu ar rezultātu 84:71.

Mājinieku labā 16 punktus guva Artūrs Ausējs, kurš arī tika pie septiņām rezultatīvām piespēlēm, 15 punktus sakrāja Linards Jaunzems, bet Ivans Gandija-Rosa pievienoja 13 gūtos punktus.

Gludītis pretinieku rindās ar 20 gūtajiem punktiem bija rezultatīvākais. Viņš arī tika pie septiņām atlēkušajām bumbām, piecām rezultatīvām piespēlēm un izprovocēja piecus pretinieku sodus, taču pieļāva piecas kļūdas.

"Ventspils" ar trīs uzvarām četrās spēlēs ieņem ceturto vietu, bet tallinieši, arī aizvadot četrus mačus, ir to piecu komandu vidū, kas šajā sezonā ir bez uzvarām.

Tikmēr citā spēlē Mārča Vītola "Keila" viesos ar rezultātu 89:69 uzvarēja "Tartu Universitāte"/"Maks & Moorits" vienību.

Vītols uzvarētāju rindās bija otrs rezultatīvākais. Viņš laukumā bija nepilnas 30 minūtes, kuru laikā guva 18 punktus, realizējot piecus divu punktu metienus, divus no sešiem tālmetieniem un divus no četriem soda metieniem, kā arī tika pie piecām atlēkušajām bumbām, astoņām rezultatīvām piespēlēm, sešām izprovocētām piezīmēm un labākā efektivitātes koeficienta (28).

Pamatturnīrā 16 komandas izspēlē divu apļu turnīru. Astoņas labākās pavasarī iekļūs ceturtdaļfinālā. Čempioni tiks noskaidroti finālčetrinieka turnīrā aprīlī.