BK «Ventspils» basketbolisti Čempionu līgā zaudē Klaipēdas «Neptūnas»

Latvijas basketbola vicečempioni BK "Ventspils" otrdien mājās ar 69:84 zaudēja Lietuvas klubam Klaipēdas "Neptūnas" Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) Čempionu līgas grupas kārtas spēlē, liecina FIBA informācija.

Ventspilniekiem ar 16 punktiem rezultatīvākais bija Ingus Jakovičs, 14 punktus iekrāja Bleiks Hamiltons, bet 12 punktus nodrošināja Aigars Šķēle. Uzvarētājiem ar 19 punktiem izcēlās Ventspils komandas iepriekšējās sezonas leģionārs Edgars Želionis.

Laukuma saimniekiem spēles sākums bija veiksmīgs, izvirzoties vadībā ar 10:2. Vēl otrās ceturtdaļas otrajā minūtē Ventspils komanda bija deviņus punktus priekšā (20:11), līdz pārsvars izdzisa un nepilnas trīsarpus minūtes pirms puslaika beigām "Neptūnas" pārņēma vadību. Trešā ceturkšņa vidū Lietuvas kluba pārsvars jau bija divciparu skaitļa lielumā un mājiniekiem vairs neizdevās sāncenšus noķert.

Arī abu komandu spēlē oktobrī Klaipēdā "Neptūnas" basketbolisti bija pārāki (87:80).

Astoņu komandu grupā BK "Ventspils" cieta piekto neveiksmi deviņās spēlēs un turpina cīņu par iekļūšanu astotdaļfinālā. Pēc divu apļu noslēguma izslēgšanas pirmajā kārtā iekļūs grupas četras spēcīgākās komandas. Regulārajā sezonā 32 komandas ir sadalītas četrās grupās.

FIBA Čempionu līgas uzvarētāji saņems miljons eiro naudas balvu, turpretim katrai pamatturnīra dalībniecei pienākas 50 000 eiro.