BK «Ventspils» basketbolisti ar uzvaru pār Liepājas klubu nostiprinās otrajā vietā

BK "Ventspils sestdien mājās ar 82:66 uzvarēja "Liepāja/Triobet" vienību Latvijas basketbola līgas (LBL) spēlē un nostiprinājās otrajā vietā turnīra tabulā, liecina rīkotāju informācija.

Uzvarētājiem Artis Ate bija rezultatīvākais ar 16 punktiem, bet Aigars Šķēle un Folarins Kembels nodrošināja pa 13 punktiem. Liepājas komandā ar 15 punktiem izcēlās Artjoms Butjankovs.

Laukuma saimnieki neveiksmīgi sāka spēli, nonākot zaudētājos ar 0:8, taču drīz vien rezultātu līdzsvaroja. Liepājas komanda vēl uz brīdi vadībā pabija otrajā ceturtdaļā (31:27), bet puslaika beigās septiņu punktu vadību nodrošināja BK "Ventspils" (41:34). Otrajā puslaikā situācijas noteicēji bija ventspilnieki, pēdējā ceturkšņa sākumā sasniedzot arī 16 punktu vadību (68:52).

BK "Ventspils" rēķinā ir deviņas uzvaras 10 spēlēs, kas komandu ierindo otrajā vietā aiz "VEF Rīgas".

Vēl divās sestdien notikušajās spēlēs uzvaras guva "Valmiera/ORDO" un "Jūrmala/Fēnikss".

Pašreizējie čempioni valmierieši viesos ar 71:67 pieveica BK "Jēkabpils", kas turnīra tabulā saglabāja trešo vietu. Uzvarētājiem 20 punktu nodrošināja Jānis Kaufmanis, turpretim laukuma saimniekiem rezultatīvākais ar 14 punktiem bija Rinalds Sirsniņš. "Valmiera/ORDO" turnīra tabulā ir 4.vietā.

"Jūrmala/Fēnikss" izbraukumā ar 84:73 uzvarēja Latvijas Universitātes basketbolistus. Jūrmalas vienībā Jēkabs Rozītis nodrošināja 15 punktus, savukārt Latvijas Universitātei pa 14 punktiem iekrāja Jānis Eiduks un Armands Ginters.