BK «Ventspils» basketbolisti ar trešo uzvaru kvalificējas LBL finālam

BK "Ventspils" trešdien mājās ar 100:68 trešo reizi pārspēja "Barons kvartāls" vienību Latvijas basketbola līgas (LBL) pusfinālā un nodrošināja iespēju pretendēt uz kluba vēsturē desmito čempionu titulu, liecina organizatoru informācija. Cīņā par vietu finālā ventspilnieki sērijā līdz trim uzvarām uzvarēja ar 3:0.

Uzvarētājiem Ventspils olimpiskajā centrā rezultatīvākais ar 18 punktiem bija Folarins Kempbels, bet pa 14 punktiem nodrošināja Ronalds Zaķis, Ingus Jakovičs un Edgars Želionis. "Barons kvartāls" ar 16 punktiem izcēlās Tailers Larsons.

Spraiga spēkošanās risinājās pirmajā puslaikā, ko BK "Ventspils" noslēdza tikai ar trīs punktu pārsvaru (50:47). Trešajā ceturksnī pēc Kristapa Janičenoka trīspunktnieka rezultāta starpība pieauga līdz 10 punktiem par labu BK "Ventspils" (63:53), tomēr viesi nepiekāpās un pārliecinošā vadībā ventspilnieki nostiprinājās tikai pēdējās ceturtdaļas vidū.

Otrā pusfinālā "VEF Rīga" sērijā ar 1:0 ir vadībā pret "Valmiera/ORDO" basketbolistiem un nākamo maču komandas aizvadīs ceturtdien Valmierā.

Latvijas čempioni kļūs zināmi līdz maija beigām.