BK «Ventspils» basketbolisti ar pārliecinošu uzvaru pietuvojas BBL finālam

BK "Ventspils" ar trešdien mājās pārliecinoši gūtu uzvaru 74:49 pār Igaunijas klubu "TU/Rock" sāka cīņu Baltijas basketbola līgas (BBL) pusfinālā, liecina organizatoru informācija. Atbildes spēle Tartu notiks nākamnedēļ, un finālā iekļūs klubs, kas uzvarēs divu spēļu summā.

Uzvarētājiem Kristaps Janičenoks iekrāja 15 punktus, Hārvijs Grants pievienoja 14 punktus un izcīnītas sešas atlēkušās bumbas, bet Mārtiņš Meiers nodrošināja 13 punktus. "TU/Rock" rezultatīvākais ar 11 punktiem bija Tanels Soks.

Ventspilnieki jau līdz pirmās ceturtdaļas vidum iekrāja 10:2 pārsvaru, bet, tuvojoties puslaika beigām, laukuma saimnieki pēc Janičenoka metiena panāca vadību ar 18 punktiem (40:22). Tartu komanda trešās ceturtdaļas priekšpēdējā minūtē vēl pietuvojās līdz 12 punktiem (38:50), taču pēdējā ceturksnī mājinieki bija pārāki un arvien palielināja pārsvaru, kas pārsniedza 20 punktu robežu.

Otrā pusfināla pārī pašreizējā BBL čempionvienība "Šiauliai" tiekas ar citu Lietuvas klubu Utenas "Juventus". Arī turnīra fināls risināsies pēc divu spēļu summas sistēmas.