BK «Ventspils» basketbola Čempionu līgas spēlē zaudē Polijā

Turnīra tabulas kaimiņu cīņā BK "Ventspils" trešdien viesos ar 71:84 zaudēja Polijas klubam Vloclavekas "Anwil" Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) Čempionu līgas grupas spēlē, liecina organizatoru informācija.

Ventspilniekiem 21 punktu iekrāja Ingus Jakovičs, bet Ārona Džonsona rēķinā bija 14 punkti un 11 rezultatīvas piespēles. Uzvarētājiem ar 12 punktiem rezultatīvākais bija Ārons Brosārs.

Neveiksmīgs Latvijas klubam izvērtās spēles sākums, pirmajā ceturtdaļā nonākot iedzinējos ar 9:23. Nedaudz vairāk kā minūti pirms puslaika beigām Jāņa Bērziņa trīspunktu metiens ļāva sadeldēt deficītu jau līdz astoņiem punktiem (33:41), tomēr pēc garā pārtraukuma mājinieki atguvās un Ventspils komanda pirmos punktus trešajā ceturksnī guva, kad laukuma saimnieku pārsvars jau bija sasniedzis 17 punktus (50:33).

Pēc neveiksmes grupas turnīra otrā apļa pirmajā mačā ventspilnieku rēķinā ir trīs uzvaras un pieci zaudējumi.

Čempionu līgas pamatturnīrā 32 komandas ir sadalītas četrās grupās pa astoņām vienībām, kas februārī noslēgs regulārās sezonas spēles. Pēc divu apļu turnīra katras grupas spēcīgākās četras komandas iekļūs astotdaļfinālā, savukārt 5. un 6.pozīcijas īpašnieces starptautisko sezonu varēs turpināt FIBA Eiropas kausā.