BK «Ventspils» ar zaudējumu Šauļos sāk BBL ceturtdaļfinālu

BK "Ventspils" trešdien izbraukumā Lietuvā ar 60:66 zaudēja "Šiauliai" vienībai pirmajā spēlē Baltijas Basketbola līgas (BBL) ceturtdaļfinālā, liecina organizatoru informācija. Atbildes spēle sestdien risināsies Ventspilī, kur mājiniekiem būs jālikvidē sešu punktu deficīts, lai iekļūtu pusfinālā.

Šauļos Latvijas Basketbola līgas (LBL) līderiem rezultatīvākais bija 15 punktus guvušais Hārvijs Grants, kurš izcīnīja arī 10 atlēkušās bumbas, bet Lorenso Viljamss Ventspils komandai nodrošināja deviņus punktus. Uzvarētājiem ar 11 punktiem rezultativitātes līderis bija Treviss Leslijs.

BK "Ventspils" pirmajā pārtraukumā devās ar minimālu 15:14 pārsvaru, bet puslaika izskaņā Latvijas klubam jau bija septiņu punktu deficīts (28:35). Cerības uz labvēlīgu pavērsienu ventspilniekiem mazināja trešā ceturtdaļa, jo pašreizējie BBL čempioni nonāca iedzinējos ar 19 punktu iztrūkumu (36:55).

Viesi sasparojās pēdējā ceturtdaļā un pietuvojās līdz 60:62, tomēr pēdējās divarpus minūtēs vairs neguva nevienu punktu. Latviju ceturtdaļfinālā pārstāv tikai BK "Ventspils", jo pārējās komandas izstājās jau iepriekš.