BK «Ventspils» ar uzvaru sāk BBL ceturtdaļfinālu pret somu klubu «Pyrinto»

BK "Ventspils" basketbolisti ceturtdien savā laukumā ar 70:64 uzvarēja Somijas klubu Tamperes "Pyrinto" Baltijas Basketbola līgas (BBL) ceturtdaļfināla pirmajā spēlē, informē organizatori.

Roberta Štelmahera trenētās komandas labā Kristaps Janičenoks guva 21 punktu, bet Mārtiņš Meiers un Nikolaos Gikas sameta pa desmit punktiem katrs. Zaudētājiem Braiens Hopkinss guva 14, bet Tairons Kents 11 punktus.

Pēc pirmā puslaika BK "Ventspils" atradās vadībā ar desmit punktiem (40:30), taču trešajā ceturtdaļā šo pārsvaru izsēja un pirms pēdējām desmit minūtēm atradās iedzinējos ar vienu punktu (50:51). Tomēr pēdējā ceturtdaļā Latvijas Basketbola līgas (LBL) čempioni spēlēja labāk un izrāva uzvaru ar sešu punktu pārsvaru.

Komanda, kura iekļūs pusfinālā, noskaidrosies divu spēļu summā. Atbildes spēle 4. martā notiks Tamperē. Šī pāra uzvarētāji pusfinālā tiksies ar "Liepāja/Triobet" un Tartu "TU/Rock" dueļa uzvarētājiem. Jau ziņots, ka pirmajā spēlē "Liepāja/Triobet" viesos zaudēja Igaunijas klubam ar 49:59.

BK "Ventspils" BBL turnīrā iesaistījās no izslēgšanas spēlēm, savukārt "Liepāja/Triobet" spēlēja grupu turnīrā.